w

Zostało tylko 5 dni, żeby CSGO pobił swój bardzo słaby rekord sprzed dobrych 3 lat

Valve mimo kompletnego braku wprowadzania nowości i tak utrzymuje bardzo wysoką liczbę osób grających w CS:GO. Nie ma się więc co przemęczać.


CS:GO praktycznie utrzymuje się samo. Deweloperzy nie muszą już nawet wprowadzać zbyt wielu poprawek. Większość z nich robią sami twórcy map. Valve musi im tylko zapłacić i wprowadzać ich aktualizacje, choć te, jak pokazał ostatni przykład i tak mogą być opóźnione.

W każdym razie, Global Offensive utrzymuje bardzo wysoką liczbę graczy, niezależnie od wprowadzonych update’ów. A to powoduje, że twórcy są już tylko kilka dni od pobicia niezbyt fajnego rekordu.

Zostało 5 dni do rekordu

Jeden z graczy kilka dni temu zwrócił uwagę na to, że został tylko tydzień to pobicia rekordu w najdłuższej przerwie wydawania nowych skrzynek. Do tej pory było to w sumie 219 dni. Natomiast 28 stycznia 2023 było to 211 dni.

Naturalnie mamy kilka dni po tym poście, więc zostało już tylko 5 dni, a nie tydzień do pobicia rekordu z 2019 roku. Trochę to smutne, ale raczej trudno dziwić postawie Valve.

Skoro ludzie i tak grają i tak, to nie ma sensu wydawać nowości. Choć może Valve czeka ze wszystkim do czasu wydania Source 2, lub nowej operacji – tak też może być, choć wierzy w to coraz mniej ludzi.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike