w

A co deweloperzy Cyberpunka 2077 zrobili dobrze? Kotek, nawiązanie do Wiedźmina czy omijanie pojazdów

Na kilkaset klipów z różnymi bugami przypada kilka z tymi ciekawymi i pozytywnymi rozwiązaniami.


Cyberpunk nie ma łatwego życia. Codziennie w sieci pojawiają się memy czy całe klipy, które pokazują, jak bardzo negatywnie na grę wpłynęła aktualizacja 1.3. W tym wszystkim pojawiają się jednak pozytywy.

I choć jest ich zdecydowanie mniej, to jednak istnieją. Najczęściej nie dotyczą ostatniej aktualizacji, ale i takie się zdarzają. Przykładowo teraz samochody omijają postać tylko w momencie, gdy mają wystarczająco dużo miejsca. Mała drobnostka, ale mimo wszystko cieszy.

Video

Co jeszcze docenili gracze?

Reklama

Ostatnie dni to piękny pokaz dodatkowych błędów, ale także małych szczegółów, które gracze zaliczają na plus. Na przykład NPC od aktualizacji 1.3 używają kierownicy do prowadzenia pojazdów, wcześniej różnie z tym bywało.

Odchodząc jednak od aktualizacji, użytkownik Reddita o nicku „NeuroTechno94” zwrócił uwagę, że w grze znajdziemy przykładowo motyw z Wiedźmina – oczywiście jeden z wielu, ale jakoś wcześniej mało kto to zauważał.

Video

Popularny stał się również klip z kotkiem od użytkownika „Particular-Pass2765”, który wiele osób uznało za „słodki”.

Video

Gra cierpi na masę różnych błędów, natomiast nadal znajduje się w niej kilka bardzo ciekawych szczegółów, które warto odnotować. Oczywiście kociak nie zmieni tego, że Cyberpunk jest niesamowicie dziurawy, ale wciąż jest to bardzo miły akcent.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077