w

CDPR odpowiada, czy Cyberpunk 2077 będzie dalej aktywnie wspierany i poprawiany

Paweł Sasko w ramach udzielania odpowiedzi na swoim streamie wspomniał, jak ma wyglądać dalsze wspieranie Cyberpunka 2077.


Wielu graczy Cyberpunka 2077 zastanawia się, jak oprócz nadchodzącego DLC będzie wyglądać przyszłość tej gry. Ludzie wprost zadają pytania CDPR o to, czy gra nadal będzie wspierana, a błędy naprawiane.

Wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z tego, że minęło już sporo czasu od premiery i deweloperzy mogliby zwyczajnie wydać rozszerzenie, zapomnieć o Cyberpunku i zostawić przy nim garstkę pracowników.

Jak to ma wyglądać?

Podczas jednej ze streamów Paweł Sasko odpowiedział na pytanie odnośnie przyszłych aktualizacji. Oczywiście CDPR nie może mówić wszystkiego, co by chciało, ale główny przekaz jest dość jasny.

W skrócie: CDPR nadal będzie naprawiać błędy i aktualizować Cyberpunka 2077 – przynajmniej w najbliższej przyszłości. Co będzie dalej, czyli po wydaniu DLC? Tego niestety na ten moment nie wiadomo.

Oczywiście Paweł Sasko nie może mówić zbyt wiele, ale z jego słów można zrozumieć tyle, że na ten moment CDPR nie ma planów porzucania Cyberpunka 2077 i nadal będą trwały nad nim prace, szczególnie nad różnego rodzaju poprawkami.