w

CDPR odpowiada, kiedy należy spodziewać się nowości w Cyberpunku 2077. “Wkrótce”, ale nie dłużej niż…

“Senior Community Manager” za pośrednictwem Discorda, odpowiedziała, kiedy można spodziewać się nowości do Cyberpunka 2077.


Wszyscy gracze Cyberpunka wyczekują na jakieś informacje odnośnie nadchodzących nowości w postaci DLC czy aktualizacji oznaczonej jako 1.6. Okazuje się, że nie będzie trzeba czekać zbyt długo, choć tak naprawdę wciąż nie wiadomo o dacie.

Oczywiste jest, że w tego typu dyskusjach (na Discordzie) nie pojawi się konkretna data. Jak pisze “Lilayah”, nie będzie to na pewno dłużej, niż rok. Nie jest to zbyt dobra informacja, ale polepsza ją nieco słowo “wkrótce”.

I tego “wkrótce” lepiej się trzymać

Jeden z użytkowników Reddita, konkretnie “pablo397” podał dalej wiadomość od osoby, która w CDPR pełni funkcję “Senior Community Manager”, a przynajmniej tak wynika z jej Twittera. Sama wiadomość jest raczej krótka:

Czyli “wkrótce” jest raczej w tym szybszym “wkrótce”, ale dalej nie jest to konkretna data, dalej nie wiadomo tak naprawdę czego i kiedy się spodziewać. CDPR na pewno pracuje nad nowościami, ale jest to wiedza, którą posiada chyba każdy gracz. Przecież wiadomo, że studio cały czas chce rozwijać Cyberpunka.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077