w

CDPR podaje zaskakującą liczbą osób, która ostatnio grała w Cyberpunka 2077. Podziękowania studia

W Cyberpunka 2077 gra obecnie naprawdę wiele osób. Jest to wpływ tak samo nowego serialu, jak i patcha 1.6.


Jeżeli ktoś miał wątpliwości co do tego, czy serial Edgerunners przyczyni się do popularności Cyberpunka 2077, to można spokojnie napisać, że miało to ogromny wpływ. W przyszłości zapewne większa ilość twórców gier pójdzie w tym kierunku.

Arcane z LoLa, Edgerunners z Cyberpunka 2077 – seriale bardzo mocno i jednocześnie pozytywnie wpłynęły na swoje pierwowzory. W pewnym momencie w LoLu wszyscy gali postaciami z serialu, a teraz Cyberpunk przeżywa swoją drugą młodość.

Milion osób dziennie

Dane ze Steama pokazały ogromny wzrost, ale CDPR ujawniło, że ilość graczy jest o wiele większa, niż można by było się tego spodziewać. Według tego, co piszą deweloperzy, Night City każdego dnia w ostatnim czasie było odwiedzane w sumie przez ponad milion osób.

Na Steamie sytuacja nie uległa zmianie. Nadal 86 tysięcy osób to na ten moment największy peak od 2021 roku. Duże liczby rzeczywiście cały czas się utrzymują i ani trochę nie spadają.

Na pewno ta fala popularności w pewnym momencie przejdzie, ale jak na ten moment, CDPR może być bardzo zadowolone. Deweloperzy już po raz drugi dziękują graczom tak samo tym starym, jak i nowym, którzy na zakup Cyberpunka 2077 zdecydowali się dopiero teraz, po obejrzeniu Edgerunners.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077