w

CDPR potwierdza, że tego elementu w Cyberpunku 2077 póki co nie będzie, a może i w ogóle

CDPR rzadko odpowiada na pytania graczy poza Discordem, ale jednak czasami się to zdarza.


CDPR już jutro ma zamiar zorganizować specjalną transmisję, podczas której ludzie dowiedzą się, jakie są plany studia względem między innymi Cyberpunka 2077. Nie wiadomo o tym zbyt wiele, ale z pewnością pojawią się jakieś zapowiedzi.

Stream jeszcze się nie odbył, a już wywołuje spore emocje. CDPR wie, jak je jeszcze bardziej podkręcić, dlatego deweloperzy postanowili odpowiedzieć na jedno z pytań graczy odnośnie tego, czego należy się spodziewać.

Czego nie będzie?

Pod informacją o streamie pojawiła się wiadomość o funkcji, o którą prosiło wiele osób, czyli “NG+”. Jest to możliwość zagrania od nowa, ale z zatrzymaniem wszystkich dotychczasowych funkcji, możliwości, broni, jakie dana osoba odblokowała podczas pierwotnego przechodzenia Cyberpunka.

Tego niestety nie będzie, co potwierdza jedna z osób pracujących w CDPR. Pocieszające, że ma się zamiast tego pojawić “kilka fajnych rzeczy”.

Stream odbędzie się już jutro, w godzinach popołudniowych. Oglądać można tak samo na Youtube, jak i na Twitchu, ale większość oczywiście kompletnie to pominie i dopiero obejrzy, lub przeczyta podsumowanie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077