w

CDPR potwierdza, że w Cyberpunku 2077 jest jeszcze sporo nieodkrytych sekretów, które czekają

Jakiś czas temu gracze wpadli na trop sekretu z Wiedźmina 3, który czekał na ujawnienie dobre 7 lat. Podobnie może być z Cyberpunkiem 2077.


To, że Cyberpunk 2077 jest przepełniony różnego rodzaju easter eggami to wie chyba każdy. Wiele z easter eggów było oczywistych i nie trzeba było się zbytnio starać, by je odkryć, czy skojarzyć. Okazuje się jednak, że na graczy czeka zdecydowanie więcej sekretów.

Potwierdził to podczas swojej transmisji na Twitchu Paweł Sasko. Odpowiadając na pytania widzów, czyli w zasadzie graczy, Paweł ujawnił, że jak najbardziej są w Cyberpunku sekrety, easter eggi i zagadki, których gracze jeszcze nie namierzyli.

Praktycznie co tydzień ktoś coś odkrywa

Rzeczywiście, śledząc na bieżąco fora, Reddita, czy Twittera, łatwo wpaść na trop rzeczy, które są odkrywane tak naprawdę z tygodnia na tydzień. O przestępstwie, jakim jest łączenie pizzy z ananasem wszyscy wiedzą, ale takich smaczków jest jeszcze więcej.

O tym mówił Paweł Sasko, wspominając właśnie te 7. lat oczekiwania na znalezienie easter egga w Wiedźminie 3. “Jest jeszcze mnóstwo czasu” – słyszymy.

Nie wiadomo oczywiście o jakich sekretach mowa, ale gracze na pewno nie spoczną, nim nie odkryją wszystkiego. Już nawet nie na Reddicie, ale na specjalnych serwerach Discord są całe grupy, które zajmują się tylko i wyłącznie tego typu rzeczami. Ujawnienie wszystkiego to zapewne tylko kwestia czasu.