w

CDPR świętuje pewien sukces związany z graczami Cyberpunka 2077. To już 4 tygodnie

Chyba nikt po premierze Cyberpunka 2077 nie sądził, że będzie to możliwe. A jednak okazuje się, że ilość graczy jest naprawdę spora.


Cyberpunk 2077 przeszedł naprawdę długą drogę do tego, by znaleźć się w tym momencie, w którym jest obecnie. Masa błędów, poprawek, wiele krytyki, potem radości tak samo społeczności, jak i deweloperów.

Od kilku tygodni ilość graczy, którzy logują się na serwery, zadziwia nawet deweloperów. Okazuje się bowiem, że z ich statystyk wynika coś bardzo interesującego. W tym miejscu warto wspomnieć, że wrzesień był do tej pory najlepszym miesiącem dla Cyberpunka 2077, jeżeli chodzi o statystyki na Steamie.

To już 4 tygodnie

Na Steamie peak graczy w ostatnich 30 dniach wynosił 136 tysięcy. To znacznie więcej, niż do tej pory. Normalnymi były bowiem peaki na poziomie tych 20, może 30 tysięcy.

CDPR potwierdziło, że od 4 tygodni codziennie przez Cyberpunka 2077 przewija się ponad milion graczy. Oznacza to tyle, że jest to obecnie jedna z absolutnie topowych pozycji na rynku.

Po takiej premierze trudno w to uwierzyć, ale CDPR nie ma powodu do ściemniania. A przypomnijmy, że na horyzoncie pojawił się już dodatek do Cyberpunka 2077. Można więc podejrzewać, że sufit jest jeszcze daleko.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077