w

Coś, co każdy gracz Cyberpunka 2077 powinien mieć na swoim nadgarstku. Gracze sami to stworzyli

Gracze Cyberpunka tworzą naprawdę ciekawe rzeczy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak wygląda telefon prawdziwego mieszkańca Night City, teraz przyszła pora na zegarek.


Gracze Cyberpunka są często nieco starsi, efektem czego są bardziej zaawansowane, typowo społecznościowe projekty. To naprawdę ciekawe obserwować, jak sami gracze tworzą rzeczy stricte o tematyce Cyberpunka 2077, które nie ograniczają się tylko do fanartów.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “mausgrau” stworzył specjalny motyw na swój zegarek. Wygląda to na tyle dobrze, że jest to jeden z popularniejszych wpisów na subreddicie poświęconym produkcji CDPR.

Jak to wygląda?

Całość ma motywy pochodzącego bezpośrednio z gry. Wygląda to dobrze i na pierwszy rzut oka jest całkiem funkcjonalne. Zazwyczaj takie projekty są fajne na chwilę, a w używaniu stają się męczące i nieintuicyjne. Tutaj całość wydaje się dopracowana.

Prawdopodobnie projekt doczeka się rozwoju. Póki co jest dostępny na urządzeniach: Fitbit Versa 3 lub Sense. Ale zapewne za jakiś czas zostanie przeniesiony dalej, bo popularność tego jest bardzo duża, a będzie zapewne jeszcze większa po premierze nadchodzącego DLC.