w

Gracze widzą pierwsze pogorszenie się grafiki w Cyberpunk 2077, porównując tę lokację z 2018 roku

W sieci pojawiła się grafika pokazująca porównanie 2018 roku i tego, co pokazano w 2020.


O tym, że grafika i niektóre elementy Cyberpunka ulegają zmianie, mówiło się już od dawna. Tak naprawdę gracze porównywali wszystko rok do roku, uważając, że już w 2018 roku zaszły pewne zmiany względem zwiastuna z 2017.

Czy tak faktycznie jest? Trudno to ocenić, natomiast po raz kolejny społeczność czekająca na produkcję CDPR wzięła się za porównania.

Cyberpunk 2077 w 2018 i 2020 roku

Użytkownik Reddita o nicku “coldfir3_” zauważył, że nowe materiały pokazują lokację, którą już kiedyś pokazywano. Dzięki temu można po raz kolejny porównać obecny stan gry z tym, co CDPR prezentowało jeszcze dwa lata temu.

Co się zmieniło? Jest zdecydowanie mniej neonów, choć warto pamiętać, że jest to zupełnie inna pora dnia. Zmieniono także restaurację, chociaż to niekoniecznie może być stała zmiana. Na Reddicie spekuluje się, że to zwyczajnie zmiana świata, jaka będzie następować.

Jak czytamy, możliwe, że niektóre biznesy będą upadać wraz z rozwojem gry. Może to oznaczać, że wcale nie obserwujemy standardowego “downgrade”, a jedynie zmieniający się z biegiem czasu świat. To jednak w tym momencie tylko teoria, która nie jest w żaden sposób potwierdzona.