w ,

Jak wygląda zwiastun łączący świat Among Us z Cyberpunk 2077? Crossover, który byłby hitem

To musiało się stać. Among Us już teraz jest niesamowicie popularną produkcją, natomiast Cyberpunk to najbardziej wyczekiwana gra 2020 roku.


Among Us często jest łączone z Cyberpunkiem. Wiadomo, najprostszą kwestią jest stworzenie skinów i elementów kosmetycznych przeniesionych ze świata stworzonego przez CDPR bezpośrednio do Amonga.

Tymczasem powstają też nieco inne projekty, ale już bezpośredniej współpracy.

Zwiastun Among Us X Cyberpunk 2077

Użytkownik Reddita o nicku “shiftkun6” stworzył crossover łączący Among Us z Cyberpunkiem. Co zabawne, w miarę to do siebie pasuje. Oczywiście całość należy traktować bardziej jako parodię, a nie ambitny, pełny zwiastun, natomiast widać, że zdecydowanie drzemie w tym potencjał.

Czy taka współpraca ma szansę na realizację? Jak najbardziej. InnerSloth jest bardzo otwartym studiem ze sporym poczuciem humoru, dokładnie tak, jak CDPR. Wiadomo, że to nie ta skala przedsięwzięcia i zupełnie inna tematyka, ale trudno sobie wyobrazić głośniejsze wydarzenie, niż połączenie Amonga i Cyberpunka.

Pierwszym studiem, które pokazało, że wcale nie trzeba walczyć o uwagę graczy, a można wręcz współpracować i wymieniać się społecznościami było Epic Games. Wystarczy powiedzieć, że 4 sezon inspirowany jest Marvelem. W grze dodawane są przedmioty kosmetyczne właśnie z tego uniwersum. W Battle Royale odbywają się koncerty, z których ponoć ma też skorzystać Rockstar w GTA 6. Być może CDPR nie będzie ograniczało się tylko do specjalnych edycji telefonów i pójdzie w stronę Epic.