w

Kolejna wpadka i pomyłka z datą premiery Cyberpunka 2077. Dziwne komunikaty na Playstation

Cyberpunk ewidentnie ma jakiegoś pecha. Jak nie przesunięcie premiery, to dziwne komunikaty na Playstation.


Przesuwanie premiery Cyberpunka 2077 powoli staje się memem, co potwierdza nawet KFC. Kolejne zmiany sprawiają, że nawet największe firmy nieco głupieją. Efektem tego jest masowe wyświetlanie często błędnego komunikatu użytkownikom Playstation.

Jak pokazują użytkownicy Twittera, po włączeniu konsoli otrzymują wiadomość o przesunięciu premiery gry i możliwości zwrotu. Problem?

Ludzie w ogóle nie kupowali Cyberpunka, a mogą go zwrócić

Trudno powiedzieć, według jakiego wzorca wysyłany jest ten konkretny komunikat o zamówieniu przedpremierowym. Dostają go osoby:

  • Które nigdy nie zamawiały Cyberpunka
  • Które zamówiły edycję kolekcjonerską, a nie cyfrową
  • I normalne, które faktyczne złożyły zamówienie

Wiadomości o tym było na tyle dużo, że PlayStation Polska musiało odpowiedzieć. To prosta informacja o tym, że jeżeli ktoś nie dokonywał zakupu, to najlepszym rozwiązaniem będzie zignorowanie komunikatu.

Wygląda na to, że jest to zwyczajnie błąd, który nie ma żadnego większego znaczenia. Przynajmniej wiadomo, że Sony również przygotowuje się już na tę ostateczną datę, czyli 10 grudnia. Warto również wspomnieć, że CDPR zmieniło dzisiaj swoje tło na Twitterze, ustawiając takie, które ma już datę 10.12.2020 – prawdopodobnie ma to związek z niedawnymi plotkami o kolejnych opóźnieniach.