w

Najtrudniejsza, wręcz niemożliwa do zdobycia broń z Cyberpunka 2077. Nigdy jej nie znaleźliście

W Cyberpunku 2077 jest kilka unikalnych broni, których zdobycie jest bardzo trudne. W tym przypadku wyjątkowo trudne, wręcz niemożliwe w normalnych warunkach.


Wszyscy już doskonale wiedzą, że Cyberpunka skrywa wiele różnych tajemnic w postaci chociażby ukrytych pokoi, do których teoretycznie nie da się wejść. To samo jest z niektórymi broniami. Mogliście grać i cały rok, a ten jednej na pewno nie znaleźliście.

Dlaczego? Pojawia się w grze, ale nijak nie da się jej zdobyć. Dlatego ma opinię najtrudniejszej do odblokowania. Da się to zrobić jedynie w momencie, gdy macie dostęp do konsoli. Krótko mówiąc, bez modów nie da rady.

Broń, która jest, ale której nie da się zdobyć

Chodzi tutaj o katanę, a konkretniej jej termiczną odmianę.

Czym różni się od zwykłej? Wyglądem. Teoretycznie powinna być normalnie dostępna w sklepach, ale z jakiegoś powodu nie jest. Model istnieje w Cyberpunku i da się go wywołać specjalną komendą.

Komenda, którą należy wpisać w konsoli to:

Game.AddToInventory(“Items.Preset_Katana_Military”,1)

Wówczas dostaniemy właśnie tę wersję katany. Jest to bardziej bajer, bo póki co nie daje niczego dodatkowego oprócz efektu świecenia. Można oczywiście bawić się w edycję plików, ale jest to dość ryzykowne.