w

Nazwa tego drinka w Cyberpunku 2077 nie była przypadkowa. Ale wyjaśniło się to dopiero teraz

CDPR poukrywał wiele ciekawych easter eggów i wątków w Cyberpunku 2077. Niektóre z nich można było rozpoznać od razu, inne mają sens dopiero na wiele miesięcy po premierze.


Wiadomo było, że w Cyberpunku 2077 jest wiele ciekawych sekretów, które nabiorą sensu dopiero za jakiś czas. Dobrym tego przykładem jest jeden z drinków, jakie pojawiły się w grze. Alkohol o nazwie “The David Martinez” krążył w społeczności i nikt nie mógł dojść, dlaczego nosi akurat taką nazwę.

Teraz wszystko to nabrało sensu. Okazuje się, że miało to ścisły związek z nadchodzącym serialem. David Martinez zdecydowanie nie jest przypadkową osobą.

O co z tym chodziło?

Oficjalne konto Edgerunners ujawniło, że David Martinez to jeden z dwóch głównych protagonistów w serialu. Wiadomo o nim stosunkowo niewiele, a więcej informacji zapewne pojawi się już bezpośrednio w Edgerunners.

To naprawdę ciekawy zabieg, który pokazuje, że świat Cyberpunka 2077 nadal skrywa wiele tajemnic i ciekawostek. Tak samo pewnie będzie z DLC, które cały czas powstaje i które ponoć jest już na ostatniej prostej. Na razie trzeba czekać na premierę serialu, a ta została zaplanowana na wrzesień 2022.