w

Pracownik CDPR wzruszył się na streamie, opowiadając o Cyberpunku 2077 i fatalnym jego starcie

Paweł Sasko podczas jednego ze streamów dość emocjonalnie wypowiedział się o premierze Cyberpunka 2077.


Po wielu miesiącach poprawek, aktualizacji, zmian Cyberpunk 2077 stał się tym, czym powinien być podczas premiery. Nadal nie jest idealnie, ale teraz już faktycznie czuć, że deweloperzy zrobili wszystko, co mogli, by naprawić swoją reputację.

Cyberpunk obecnie dostarcza graczom masy świetnych przeżyć. Gra bije swoje rekordy popularności, a Night City codziennie odwiedza tylko coraz więcej osób. Ostateczny peak w ostatnich 30 dniach to 136 tysięcy osób jednego tylko dnia.

Emocjonalnie na streamie

Paweł Sasko, jedna z najważniejszych osób, jeżeli chodzi o komunikację z graczami, dość emocjonalnie wypowiedział się o obecnej sytuacji podczas swojego streama. Moment ten został uchwycony przez „pablo397”:

6, 7, 8 lat to faktycznie masa czasu. Premiera Cyberpunka 2077 zdecydowanie nie poszła po myśli deweloperów, natomiast dzisiaj wszyscy mają świadomość popełnionych błędów. Na pewno szkoda, że jednak nie poczekano tego roku, skoro prace trwały od wielu lat. Nic wielkiego zapewne by się nie stało, a ludzie faktycznie dostaliby to, na co wszyscy czekali.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077