w

Tak powinno wyglądać kupowanie ubrań w Cyberpunku 2077 – gracze pokazują prosty projekt

Cyberpunk 2077 nadal nie jest produktem doskonałym, ale to raczej nie jest żadnym zaskoczeniem. Produkcja CDPR ma jeszcze spore pole do popisu, jeżeli chodzi o usprawnienia.


Cyberpunk 2077 zrobił ogromny progres względem tego, jak gra CDPR wyglądała na początku, w okolicach premiery. Nikogo nie dziwi fakt, że deweloperzy, zamiast wprowadzać nowe funkcje i rozwiązania, to w pierwszych miesiącach skupili się na dodawaniu wszelkiego rodzaju poprawek.

Teraz jednak CDPR ma szansę wprowadzać rzeczy, o które gracze proszą. Jedną z nich jest przebudowanie albo lepsze zorganizowanie kwestii powiązanych z przedmiotami, konkretniej ubraniami.

Jak mogłoby to wyglądać?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “makavelinow” pokazuje, jak jego zdaniem mogłoby się to prezentować. Jest nieźle i to na tyle, że ludzie chcą linka do tego moda – niestety jest to jedynie prezentacja wizualna z Photoshopa.

Na pewno coś takiego byłoby zdecydowanie dobrą odpowiedzią na prośby społeczności. Przypomnijmy, że CDPR zapowiedziało rozłączenie ubrań od ich statystyk i pozwolenie graczom ubierania się w sposób bardziej sensowny. Niestety szczegóły do tej pory pozostają nieznane.