w

Tak wygląda telefon prawdziwego gracza Cyberpunka 2077, który nawet na chwilę nie opuszcza Night City

Jeden z graczy pokazał, jak wygląda jego “tapeta” na telefonie, choć trudno to faktycznie nazwać tylko tapetą.


Większość ludzi ustawia sobie statystyczne tapety z widoczkiem, samochodami, może drugą połówką. Niektórzy jednak idą o krok dalej i zamiast zwykłej grafiki, czy zdjęcia, kombinują z czymś dynamicznym, czymś, co nadaje telefonowi większego charakteru.

Oczywiście robi tak zdecydowana mniejszość ludzi, bo finalnie nie wygląda to na zbyt praktyczne. Na pewno jest ładne, dobrze się prezentuje i działa, ale nie jest intuicyjne dla nowej osoby, raczej ciężko byłoby się tutaj sensownie odnaleźć.

Jak wygląda telefon gracza Cyberpunka 2077?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “TheSphinxInator” pokazał swoją tapetę, która została stworzona w klimatach Cyberpunka 2077. Wygląda to naprawdę dobrze. Całość jest oparta o “KLWP Live Wallpaper” – narzędzie dostępne jedynie na urządzeniach z systemem Android. Jeżeli macie sprzęt od Apple, to nawet nie ma co o tym myśleć.

Wygląda fajnie, to na pewno. Pytanie, jak to się sprawdza na co dzień i czy da się z tego korzystać dość sprawnie – łatwo sobie wyobrazić, że musimy gdzieś szybko zadzwonić i wtedy pojawia się delikatny problem.

Warto także wspomnieć, że tego typu rzeczy mocno wpływają na baterię. Ta zdecydowanie szybciej będzie się nie tyle zużywać, co po prostu rozładowywać się.