w

To ten element Cyberpunka 2077 wywołał wczoraj największe emocje, czyli zabawy dla dorosłych

Element, który przykuł największą uwagę fanów podczas wczorajszej prezentacji rozgrywki na konsolach.


Nowe filmy z rozgrywki Cyberpunka 2077 zawsze wywołują ogromne emocje. Nie inaczej było i tym razem. Co zabawne, większość komentarzy graczy nie dotyczy świetnie zagospodarowanego świata, grafiki czy budowanej narracji, uwaga skupiła się tym razem zupełnie na czymś innym.

Fragment rozgrywki zabiera nas do klubu dla dorosłych, gdzie gracze wypatrzyli jeden, ale jakże ważny dla nich szczegół.

Jedna rzecz, która zdominowała cały gameplay

Od dawna mówi się o tym, że w Cyberpunku 2077 będzie można ustawiać odpowiedni kształt i rozmiar genitaliów. Gracze mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć ten aspekt gry z nieco innej perspektywy. W zaprezentowanej misji odwiedzamy “klub nocny”, gdzie znajduje się dość nietypowa wystawa.

Najwięcej komentarzy i uwagi poświęcono rozmiarom i wszystkiemu, co związane jest z tym jednym ujęciem. Szczególnie na Reddicie, gdzie gracze próbowali nawet odtwarzać pokazane “zabawki” w świecie rzeczywistym.

Czy będzie to miało jakikolwiek większy wpływ na rozgrywkę? Prawdopodobnie zupełnie nie, choć jakaś postać może rzucić kiedyś jakimś tekstem, gdy przesadzimy z rozmiarem przyrodzenia. CDPR, umieszczając to w Cyberpunku, na pewno nie spodziewało się, że wywoła to tyle emocji.