w

To właśnie teraz w Cyberpunku 2077 wszystko się zmieniło. Wiedzą o tym tylko prawdziwi koneserzy

Gracze Cyberpunka 2077 przypominają, że wczorajszy dzień był dla gry niesamowicie ważny. To właśnie dzisiaj wszystko się zmieniło.


CDPR podał w Cyberpunku 2077 przynajmniej kilka dat, które zaczynają się spełniać. Mimo tego, że w tytule gry widnieje “2077”, to niektóre wydarzenia działy się oczywiście w poprzednich latach, do czego Cyberpunk nawiązuje.

13 czerwca 2022 roku wszystko się zmieniło. Wiele osób spekulowało, że CDPR przygotuje z tej okazji coś specjalnego, jakąś zapowiedź lub chociaż wpis na Twitterze. Niestety nic takiego się nie stało, a 13 czerwca pozostał tylko w świadomości prawdziwych koneserów.

Co stało się 13 czerwca w Cyberpunku 2077?

Jak dowiadujemy się bezpośrednio z gry, to właśnie wczoraj zainfekowano świat agresywnym wirusem, który na zawsze zmienił całą rzeczywistość. DataKrash finalnie doprowadził do całkowitego usunięcia systemu.

Dzisiejszy dzień był dla mieszkańców Night City niesamowicie trudny, zapanował wielki chaos i wszyscy gracze spodziewali się, że CDPR będzie o tym pamiętało. Ba, w sieci spekulowano, że może pojawi się jakiś zwiastun nadchodzącego DLC.

Gracze żartują, że to właśnie dlatego rynki krypto notują spadki, ale oczywiście jest to tylko żart, choć nieco niepokojący.