w

Evercore Heroes – Data wydania, postacie, to PvE, czy PvP – wszystko o grze byłych pracowników Riot

W końcu wiadomo, czym był tajemniczy Project V, jaki zapowiadali byli pracownicy Riotu.


Project V został finalnie ujawniony jako Evercore Heroes. Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, będzie to produkcja oparta o formułę MOBA. Z tą różnicą, że w sumie w jednym momencie będzie trzeba rywalizować z 3 innymi drużynami. Łącznie drużyn w meczu ma być bowiem 4.

Co jednak ciekawe, deweloperzy opisują to jako PvE, a nie czyste PvP. Ciekawe jest też tłumaczenie podziału na 4 drużyny. Zdaniem twórców, przegrywa się wówczas tylko w 25% przypadków, więc irytacja samą rozgrywką jest mniejsza.

Data wydania nie jest jeszcze potwierdzona, natomiast wiadomo, że będzie to na pewno 2023 rok. Oczywiście zgodnie z najnowszymi trendami, Evercore Heroes będzie dostępne za darmo w modelu Free2Play.

Evercore Heroes to nowa, ciekawa produkcja

Sama gra zapowiada się naprawdę dobrze. Otrzymaliśmy już pierwszy zestaw postaci i animacje. Widać, że robią to ludzie z doświadczeniem, więc oczekiwania są bardzo duże.

W tym momencie wiadomo o kilku postaciach. Są to:

Lotus

Beko

Cynder

Zari

Shade

Remy

Fyn

Blink

Bohaterów będzie znacznie więcej, co widać chociażby po oficjalnej stronie. Patrząc na screeny z gry i krótkie urywki widać, że robią to ludzie, którzy już pracowali przy czymś podobnym.

Teraz trzeba czekać na oficjalną premierę. Ta ma mieć miejsce w przyszłym roku.

DołączObserwuj
Więcej z Evercore Heroes