w

Wystartowała beta Everdale, nowej gry Supercella, twórców Brawl Stars i Clash of Clans

Gracze mogą już pobierać betę nowej gry Supercella, której tytuł to Everdale.

Reklama


Everdale jest czymś innym, niż dotychczasowe produkcje Supercella. Do tej pory wszystkie gry były nastawione w jakimś stopniu na rywalizację. W Everdale liczy się współpraca i budowanie swojej wioski.

Rozgrywka ma być przyjemna, odprężająca, nie ma tutaj zbytniej rywalizacji. Wszystko zaczyna się od zbierania surowców i wybudowania swojej wioski.

Everdale – co to, o co w tym chodzi

Rozgrywka polega przede wszystkim na zajmowaniu się wioską. Musicie zadbać, by postacie były dostatecznie nakarmione, ogrzane etc. Im większa jest Wasza wioska, tym trudniej nad wszystkim zapanować. To, co ma wyróżniać Everdale, to współpraca z innymi wioskami. W trakcie gry będziecie przydzielani do skupisk wiosek. To daje możliwość korzystania ze wspólnych dóbr.

„Drużyny” wiosek składają się z 10 graczy. Dzielić będziecie między innymi złoża, specjalistyczne budynki, daje to także możliwość wymiany przedmiotów.

Świat Everdale jest bardzo ciekawy. Na pierwszy rzut oka nie pokazuje wszystkiego, co oferuje. Twórcy zapewniają, że mają w planach organizowanie eventów, dodawanie fabuły i wiele więcej.


Everdale beta – Android & iOS

Jeżeli chodzi o to, jak zagrać, to na urządzeniach z systemem Android jest bardzo łatwo. Po prostu musicie wejść w Google Play, wyszukać Everdale i pobrać grę. W przypadku iOS na ten moment nie ma możliwości pobrania Everdale i nie wiadomo, czy beta w ogóle będzie dotyczyć urządzeń Apple.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Everdale