w

Fall Guys przenosi się już do innych gier, w tym do Beat Sabera na VR. Jak to wygląda?

Fall Guys to już nie tylko jedna gra, ale także wiele różnych modyfikacji w innych produkcjach, teoretycznie zupełnie niezwiązanych z fasolkami.


Mało która produkcja sieciowa może w tym momencie przejść zupełnie obok Fall Guys. Społeczności League of Legends, CSGO, Valoranta, Fortnite i wielu innych gier tworzą niesamowite koncepty tego, jak mogłyby wyglądać skórki inspirowane tymi grami w “fasolowym” wydaniu.

Są także takie tytuły, które nie muszą polegać tylko na propozycjach, a mogą od razu wcielać swoje pomysły w życie. Do nich należy między innymi Beat Saber.

Fall Guys w Beat Saber

Beat Saber to bardzo ciekawa gra VR, która polega przede wszystkim na przecinaniu różnych obiektów (zazwyczaj sześciokątów) za pomocą mieczów. Gra opiera się głównie o projekty społecznościowe, które niekiedy są naprawdę genialne.

Widać to między innymi po trybie Fall Guys, w którym zamiast sześciokątów pojawiają się fasolki. Moderzy zmienili całą oprawę graficzną na taką, która odpowiada klimatowi produkcji Mediatonic.

Dostosowano tempo rozgrywki, miejsca pojawiania się małych fasolek i przeszkody. Całość wygląda naprawdę ciekawie i dość męcząco – czyli jest kwintesencją Beat Sabera.