w

Czy w FIFA 20 zobaczymy wyzwanie o kartę Zimowego Odświeżenia?

Autor: Ea Sports

W kodzie gry pojawiła się nowa linijka, z której wynika, że wkrótce w grze pojawi się SBC o kartę Winter Refresh.

Event Winter Refresh zbliża się już ku końcowi. Wczoraj otrzymaliśmy dwie bardzo ciekawe karty, a dzisiaj wszystko wskazuje na to, że EA Sports doda do zakładki SBC wyzwanie o karty z drużyny Zimowego Odświeżenia.

Jak miałoby wyglądać to Wyzwanie Budowania Składu?

Zdaniem wielu handlarzy i graczy, w tym wyzwaniu będzie trzeba wysłać skład o ocenie 83. Niektórzy dodatkowo twierdzą, że potrzebna będzie także karta in-form. Standardowo, paczka z piłkarzem Winter Refresh będzie niewymienna.

Kogo będzie można trafić?

Do trafienia będzie kilka ciekawych kart, jak choćby Zlatan Ibrahimović z tempem ocenionym na 88, Bruno Fernandes 89, dwóch niderlandzkich obrońców z Premier League, Patrick Van Aanholt i Nathan Ake, czy kolega z zespołu Krzysztofa Piątka, Brazylijczyk Matheus Cunha. Pełen zespół Winter Refresh możecie obejrzeć na poniższej grafice.

Zdjęcie
Autor: EA Sports

Kiedy to wyzwanie może pojawić się w FUT?

Na to pytanie odpowiedzi są tak naprawdę dwie. Biorąc pod uwagę fakt, że promocja kończy się już w piątek, to Squad Building Challenge o piłkarza Winter Refresh otrzymamy albo dzisiaj o godzinie 19:00, albo w czwartek o tej samej porze.

 

DołączObserwuj
Więcej z FIFA