w

Latynoskie klimaty w FIFA 20 – nowe tryby i ponad 100 nowych kart dostępnych w grze

W piątek wieczorem w FIFIE 20 rozpoczęła się promocja związana z rozgrywkami Copa Libertadores. Wśród nowości które gracze ujrzeli w grze jest m.in. ponad 100 nowych kart specjalnych.


Wraz z środową aktualizacją w grze pojawił się dodatek związany z CONMEBOL Copa Libertadores, który przyniósł graczom nowy tryb turnieju, nowe ligi i kluby oraz dodatki w trybie Ultimate Team.

Nowości w FUT

W FUT pojawiły się nie tylko nowe wersje piłkarzy „Szybki Mecz Copa Libertadores”, ale także nowe SBC i zadania sezonowe oraz promocje na paczki w sklepie FUT. Jeśli chodzi o drużynę Copa Libertadores, to znalazło się w niej trzydziestu zawodników z klubów biorących udział w tych elitarnych rozgrywkach. Karty te dostępne będą w paczkach do następnego piątku.

Zdjęcie

O godzinie 19:00 zaserwowano graczom ponad 300 „nowych” kart zawodników biorących udział w tych rozgrywkach. Różnią się od swoich zwykłych wersji tylko wersją graficzną.

Zgodnie z tym, co możemy przeczytać na stronie EA,  przez cały okres trwania Copa Libertadores w grze pojawiać się będą nowe karty takie jak „Zawodnik Meczu”. Łącznie ma ich zostać dodanych do gry ponad 800.

Darmowe Paczki i promocje w sklepie

Wraz z startem eventu każdy gracz FIFA 20 otrzymał darmową paczkę za łączną liczbę logowań do gry. Rodzaj paczki zależał od ilości logowań:

11 – 60 Dni Duża złota paczka premium
61 – 118 Dni Złota paczka piłkarzy prime
119 – 155 Dni Mega paczka rzadkich kart
156+ Dni Paczka Ultimate

W sklepie FUT natomiast dostępne są paczki przecenione aż o połowę, a także specjalne 2 w jednej.

Wszystkie informacje na temat nowej promocji w FIFA 20 znajdziecie na oficjalnej stronie EA SPORTS.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA