w

Ostatni dzień Winter Refresh w FIFA 20 rozpoczęty, czym żegnamy zimowy event?

Autor: Ea Sports

Przed nami ostatni dzień promocji Zimowego Odświeżenia, a EA Sports przygotowało dla nas z tej okazji więcej atrakcji niż zwykle. Co nowego pojawiło się w FUT?


Dzisiejszy kontent w FUT składa się głównie z nowych SBC.  Oprócz cotygodniowych „Ważnych Meczów” i „Kluczowego Spotkania”, pojawiła się także trzecia karta w WBS Bundesliga oraz zapowiadane wczoraj wyzwanie o kartę Zimowego Odświeżenia. Dodatkowo poznaliśmy zwycięzcę głosowania na Zawodnika Miesiąca Ligue 1.

Ważne Mecze

W tym tygodniu w ważnych meczach pojawiły się mecze Arsenalu z Evertonem, Fenerbahce i Galatasaray, PAOKu z Olympiacosem i Al Hilal z Al Ittihad. Za wykonanie całej grupy wyzwań, oprócz paczek za pojedyncze wyzwania otrzymujemy mega paczkę, wartą 35 tysięcy monet.

Zdjęcie

SBC o gwarantowaną kartę Winter Refresh

Tak jak pisaliśmy przedwczoraj, do gry dodane zostało wyzwanie budowania składu o paczkę z gwarantowaną kartą Zimowego Odświeżenia. Jego koszt to ok. 70 tysięcy monet.

Nowa karta w SBC ligowym Bundesliga

Do Matheusa Cunhy i Jeana-Paula Boetiusa dołączył prawy obrońca Borussi Mönchengladbach, Stefan Lainer w wersji Winter Refresh. Koszt całej grupy wyzwania ligowego to około 300 tysięcy monet.

Zdjęcie

POTM Ligue 1

Na sam koniec zostawiliśmy najdroższe wyzwanie, które dzisiaj zawitało do FUT. Chodzi oczywiście o SBC o zawodnika stycznia francuskiej Ligue 1, którym wybrany został Neymar. Za kartę POTM Brazylijczyka zapłacić musimy ponad 2.3 miliona monet, co czyni go jednym z najdroższych zawodników dostępnych poprzez SBC.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA