w

Piąty dzień eventu Winter Refresh w FIFA 20 – co przygotowało dla nas EA Sports?

Dzień piąty eventu Winter Refresh właśnie się rozpoczął. Przygotowaliśmy dla Was spis wszystkich nowości, które zawitały dzisiaj do FUT.


Przede wszystkim, EA postanowiło uraczyć graczy SBC łamigłówkę o WYMIENNĄ paczkę. Spokojnie, jest to tylko duża złota paczka, warta 12.5k coinsów. Koszt tego wyzwania oscyluje w granicach czterech tysięcy monet.

Nowa karta w SBC Premier League

W zakładce SBC pojawiła się także trzecia karta dostępna w wyzwaniu ligowym Premier League. Do Juana Foyth’a i Maxa Meyera dołączył zawodnik lidera ligi angielskiej, Xherdan Shaqiri, którego karta „Winter Refresh” została oceniona na 87 punktów oceny ogólnej. Cena całego SBC to ok. 250k monet.

Zdjęcie

Punkty przełomowe: Nowy zawodnik dostępny w wyzwaniu z Ligue 1

Ostatnią rzeczą, która się pojawiła dzisiaj jest nowa grupa wyzwań „Miłośnik Ligue 1 (ulepszenie)”. W podstawowej grupie dostępna była karta Shoji’ego z Toulouse, jednak zawodnik ten zmienił klub w zimowym okienku i EA zastąpiło go jego kolegą z drużyny, Gabrielsenem. Norweg otrzymał kartę fabularną z overallem podniesionym aż o 20 punktów, co czyni go jednym z najlepszych obrońców w grze. Jednak aby odblokować wyzwania o Gabrielsena, trzeba wcześniej ukończyć Shoji’ego.

Zdjęcie

Kolejnych nowości spodziewać się możemy jutro o godzinie 19:00.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA