w

Szósty dzień zimowego odświeżenia, Champions League wraca do FUT. Przegląd FIFA Ultimate Team

Autor: Ea Sports

Szósty dzień eventu Winter Refresh już się rozpoczął. Co nowego pojawiło się w FIFA Ultimate Team?


Dzisiaj w FUT gracze otrzymali nie tylko nową drużynę tygodnia, w której znalazł się m.in. Kamil Glik, ale także SBC Ważne Mecze UEFA i nowe karty za wyzwania ligowe. W WBS ligowym z Ligue 1 pojawiła się karta Wylana Cypriena, a w zakładce Milestones grupa wyzwań o ulepszoną kartę „Miłośnik Premier League” Leandro Trossarda.

Nowe SBC związane z tego tygodniowymi rozgrywkami Champions League

Tak jak wspominaliśmy, EA Sports dodało dziś to, czego nie Kanadyjczycy nie mogli dodać wczoraj, ze względu na awarię serwerów. Chodzi oczywiście o Wyzwania Budowania Składu, których motywem przewodnim są rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA. W tym tygodniu według EA najciekawszymi spotkaniami tych elitarnych rozgrywek były mecz Borussi z PSG oraz starcie Tottenhamu z RB Lipsk. Nagrodą za wykonanie obu wyzwań jest paczka rzadkich piłkarzy elektrum, warta 30 tysięcy monet.

Zdjęcie

Pojawiło się także SBC „Czekanie dobiegło końca”, które również nawiązuje do Ligi Mistrzów. Nagrodą za jego ukończenie jest złota paczka piłkarzy premium, kosztująca w sklepie FUT 25 tysięcy coinsów.

Zdjęcie

Nowa karta z SBC ligowego Ligue 1

Zgodnie z zapowiedzią, EA dodało trzecią kartę, którą możemy wybrać do swojego klubu po skończeniu WBS Ligue 1. Otrzymał ją Wylan Cyprien, środkowy pomocnik OGC Nice. Karta ta należy to tzw. Gangu Gullita, czyli ma wszystkie zewnętrzne statystyki ocenione powyżej 80.

Koszt całej grupy wyzwań oscyluje obecnie w granicach 300 tysięcy coinsów.

Zdjęcie
EA Sports

Miłośnik Premier League – ulepszenie

Ostatnią nowością, którą dzisiaj zaserwowali nam „Electronicy” jest ulepszona karta Leandro Trossarda, którą możemy zdobyć poprzez wykonanie grupy wyzwań dostępnej w punktach przełomowych. Jednak jest jeden haczyk – by ją odblokować, trzeba najpierw ukończyć wyzwania o jego słabszą wersję.

Zdjęcie
Ea Sports
DołączObserwuj
Więcej z FIFA