w

4 sezon 2 rozdziału Fortnite na księżycu? To jedna z najbardziej szalonych teorii w historii

Wspominaliśmy niedawno o przecieku, który wskazywał, że główną tematyką 4 sezonu miałaby być dżungla. A co, gdyby pójść w zupełnie innym kierunku?


Do 4 sezonu zostało jeszcze trochę czasu. Przypomnijmy, że w tym momencie minęło 40% obecnego sezonu. Ten powinien skończyć się za nieco ponad miesiąc.

Nic więc dziwnego, że gracze już teraz tworzą teorie odnośnie tego, w jakie klimaty zabierze nas Epic Games za te kilka tygodni.

4 sezon na księżycu?

Jedną z ciekawszych wizji na następny sezon ma użytkownik Reddita o nicku “duskyxlops”. Jak wspomina w swoim wpisie, Epic mogłoby się pokusić o zabranie wyspy do kosmosu.

Teoria ta nie jest w żaden sposób potwierdzona przeciekami, ale brzmi naprawdę ciekawie. Miejsca z osłabioną grawitacją, nowe, kosmiczne obszary i skórki inspirowane wyprawami międzygalaktycznymi – to mogłoby być ciekawe.

“Strefą mogłaby być przykładowo burza gwiezdna, ewentualnie obszar bez tlenu, miejscówkami stacje badawcze etc.”

Jakie są na to szanse? Stosunkowo małe. Epic prawdopodobnie ma już plan na kolejny sezon. Nie wiadomo niestety o nim niczego konkretnego, a wszystkie dotychczasowe wiadomości bazują na bardzo niepotwierdzonych przeciekach.