w

Apple właśnie dało pstryczka w nos Fortnite, puszczając swoje reklamy na oficjalnym streamie Epic

To będzie zabawna walka dwóch firm, które na pewno nie odpuszczą.


Dzisiaj wydarzyło się już sporo rzeczy, ale wygląda na to, że mamy pierwszą odpowiedź Apple. Nie wiadomo, czy to przypadek, czy zamierzone działanie, natomiast rzeczywiście na oficjalnym streamie Epic Games pokazującym parodię reklamy Apple, pokazuje się reklama… Apple.

Osoby z branży podejrzewają, że ktoś doskonale wiedział co robi i ustawił specjalnie taką reklamę na streamach z Fortnite.

Pierwszy pstryczek w nos

Wygląda to dość zabawnie, że na streamie z parodii reklamy Apple pokazuje się reklama właśnie firmy z nadgryzionym jabłkiem. W dzisiejszych czasach niesamowicie ważny jest marketing, a osoby od Apple doskonale o tym wiedzą.

Ten temat jest zdecydowanym numerem jeden w branży gier. Minie jeszcze kilka dni zanim to wszystko ucichnie, do tego czasu codziennie będą się pojawiać nowe informacje o tej sprawie.

Czy to dobrze, czy źle, każdy już sam musi sobie to ocenić. Na pewno Fortnite dodatkowy szum przed samym startem nowego sezonu nie zaszkodzi. Przykro jedynie, że posiadacze iOS najprawdopodobniej nie będą w stanie pobrać żadnej nowej aktualizacji do momentu rozwiązania tej sprawy.