w

Błędy, które zostaną naprawione w następnej aktualizacji Fortnite. Powrót lotni, kilofa i więcej

Fanpage Grupa

wAktualizacja 12.60 powoli zbliża się do Fortnite. Bardzo możliwe, że zostanie wprowadzona nawet jutro.


Wspominaliśmy, że aktualizacja 12.60 może być jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą w tym sezonie. To ona ujawni więcej informacji na temat tego, jak rozegra się końcówka sezonu i w jaki sposób zmieni się mapa, miejscówki etc.

Na to jednak trzeba jeszcze trochę poczekać. Już teraz jednak wiemy, jakie błędy zostaną naprawione wraz z tym patchem.

Błędy naprawione w aktualizacji 12.60

Naprawione zostaną trzy ważne błędy w trybie Battle Royale, jeden w trybie kreatywnym i trzy kolejne w trybie kreatywnym.

Do Battle Royale wróci między innymi wycofana niedawno lotnia oraz kilof. Przypomnijmy, że lotnia „Dragacorn” została wyłączona w trybach kompetytywnych ponieważ zapewniała zbyt dużą przewagę. Epic przebudowało lotnię i ta ma ponownie znaleźć się w grze razem z aktualizacją.

Każdemu, komu nie będzie się podobał nowy wygląd lotni, będzie przysługiwał jeden darmowy żeton zwrotu. Naprawiony zostanie również wyłączony zbierak, on jednak nie ma być w żaden sposób zmieniany (pod względem wyglądu).

Oprócz tego naprawiono problemy z oznaczeniami kierunku strzału. To wszystkie błędy, jakie powinny zostać rozwiązane w aktualizacji 12.60 w trybie BR. Reszta dotyczy już tryb kreatywnego i RŚ.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite