w

Były VP Electronic Arts dołącza do Epic Games, wprowadzi nowe spojrzenie?

Były VP wielkich marek dołącza do Fortnite.


Większości osób Adam Sussman kompletnie nic nie powie. Jest to jednak osoba, która wiele lat przepracowała w Electronic Arts, Take-Two, a ostatnio w Nike. Może być naprawdę świetnym uzupełnieniem dla zespołu.

Nowy nabytek Epic Games

Epic Games w 2019 roku świetnie pokazało, że rozumie potrzeby graczy i wie, co ich przyciąga. Ostatni sezon okazał się jednak trochę nudnawy, w efekcie czego część graczy zaczęła się rozglądać za innymi produkcjami.

Adam Sussman pracując w Nike załapał się na złoty okres firmy, która stała się prawdziwą, światową potęgą. Jeżeli przyłożył do tego swoją rękę, to efekty jego prac w Epic mogą być naprawdę świetne.

„Po 5,5 świetnych latach w Nike postanowiłem przejść do następnej okazji jako Prezydent Epic Games. Nike jest niesamowitą marką, miałem okazję współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi i jestem bardzo dumny z tego, co wspólnie osiągnęliśmy. Choć jest słodko-gorzki czas, jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Epic i jestem zaszczycony, że jestem częścią niezwykłego zespołu, który ma zbudował jedną z największych gier na świecie. ”

Przed Epic wielki sprawdzian, czyli start 12 sezonu w Fortnite, który jest też nazywany 2 sezonem. Na pewno, jeżeli Fortnite nadal ma być wiodącą produkcją, to musi zacząć działać. Na ten moment nie ma informacji odnośnie ewentualnych zwiastunów nowego sezonu, jego tematyki, czy karnetu bojowego. Nie wiadomo tak naprawdę nic.

Jedyną informacją jest ta, odnośnie testowania 12 sezonu w API gry.

Start nowego sezonu już 20 lutego, prawdopodobnie aktualizacja rozpocznie się normalnie o 10:00.