w

Coś złego stało się z aktualizacjami Fortnite? Garstka nowych skinów bardzo zaniepokoiła graczy

Fanpage Grupa

Wczorajsza aktualizacja Fortnite równie dobrze mogłaby się nie odbyć – komentują gracze.


Epic przygotowuje się do Halloween, więc to naturalne, że nowości jest ogólnie mniej. Gracze jednak komentują, że 3 w pełni nowe ujawnione skiny to naprawdę mało nawet jak na to, że 18 października rozpoczyna się Koszmarów Czar.

W końcu do momentu Halloween pojawi się jeszcze aktualizacja 22.20, będą to równo dwa tygodnie od wczorajszego patcha. Epic mogłoby spokojnie wprowadzić „normalną” ilość skórek, bez dodatkowego ich szyfrowania.

Epic bardzo spowolniło?

W plikach jest obecnie przynajmniej kilka skórek, ale deweloperom zdaniem społeczności zaczyna brakować pomysłów i zaangażowania. Nowe skórki, z czego 2 to ujawnione wcześniej wygrane koncepty, zdecydowanie nie zadowoliły społeczności.

  • pak1000 – 15,27 MB (skiny)
  • pak1002 – 0,57 MB
  • pak1003 – 1,01 MB
  • pak1007 – 15,57 MB (skiny)
  • pak1008 – 1,22 MB
  • pak1010 – 1,27 MB

Pytanie, czy tak to będzie teraz wyglądać? Raczej tak. Epic odpuściło zwykłe przedmioty kosmetyczne na rzecz przede wszystkim współprac. Przypomnijmy wczoraj dodane skiny i style:

Jak gracze doliczyli się tu 3 skinów? Chodzi o zupełnie nowe skórki bez stylów, których wcześniej nie widzieli. Ogólnie przedmiotów kosmetycznych trochę jest, ale fakt faktem, nie jest to w ogóle porównywalne z tym, jak to wyglądało kilka lat temu. Normą w aktualizacjach było 10 i więcej skórek.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite