w

Część graczy Fortnite nie będzie mogła wydawać już V-Dolców. Kogo to dotyczy?

Fanpage Grupa

Epic oficjalnie potwierdziło plotki na temat części graczy, którzy nie będą mogli mieć mniej, niż 18 lat, by w ogóle wejść do Fortnite, zabrana im zostanie także możliwość wydawania V-Dolców.


Na szczęście nie chodzi tutaj o osoby, które grają na PC czy konsolach. Przecieki na ten temat sugerowały naprawdę niepokojące rzeczy, ale były na tyle abstrakcyjne, że kompletnie o tym nie wspominaliśmy.

Okazuje się, że po części była to prawda, natomiast jest to o wiele mniej dotkliwe, niżeli przekazywano w pierwotnej wersji. Epic uznało, że 30 stycznia 2023 roku wprowadzi pewne dość mocne zmiany.

Bez możliwości wydawania V-Dolców

Osoby, które nadal grają w Fortnite na urządzeniach z systemem iOS oraz wersji na Androida z Google Play, nie będą mogły więcej wydawać V-Dolców. Co więcej, każdy będzie musiał mieć przynajmniej te 18 lat, by w ogóle się zalogować.

Jest to dość zaskakując informacja, natomiast wynika z braku możliwości aktualizowania Fortnite na tych platformach. Ciekawe, że dopiero teraz pojawiają się takie ograniczenia. W końcu produkcja Epic ma takie problemy od lat.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite