w

Dalszy rozwój trybu kreatywnego! Oczko w głowie Epic Games!

Reklama

Epic Games informuje o aktualnym stanie prac nad trybem kreatywnym!

Reklama

Pomówmy o stanie prac nad trybem kreatywnym w Fortnite i planach na 2019.

Video

STWÓRZCIE WŁASNE FORTNITE

Chcemy zapewniać wam, graczom narzędzia, dzięki którym stworzycie cokolwiek zechcecie. Nasza przygoda z trybem kreatywnym dopiero się zaczęła, więc wciąż mamy przed sobą mnóstwo możliwości. Oto co już zrobiliśmy i co planujemy zrobić wkrótce.

Jednym z naszych celów jest dostarczenie wam większej liczby funkcji i opcji, które pomogą wam tworzyć gry na wyspie. Najnowsze przykłady to Strefy likwidacji, Wartownik i Ostatni ocalały, które pojawiły się wraz z aktualizacją 7.20.

Reklama

PRĘDKOŚĆ KONTRA DOSKONAŁOŚĆ

Przez te kilka miesięcy skupialiśmy się na zapewnieniu twórcom narzędzi, zaniedbując kwestię ich dopracowania na rzecz szybkości, abyście mogli tworzyć bez ograniczeń. System gotowców jest tego najlepszym przykładem; gdybyśmy tylko mieli nieco więcej czasu, mógłby on mieć postać pełnowartościowej przeglądarki elementów. Indywidualna selekcja elementów pozwoliła nam jednak wydać całość kilka miesięcy wcześniej.

W przyszłości będziemy starali się zachować równowagę pomiędzy wprowadzaniem zmian zwiększających komfort korzystania z dotychczasowych elementów, a tworzeniem nowych funkcji. Jedną z takich zmian, która pojawi się już niebawem, jest udostępnienie większej liczby opcji, pozwalających na dostosowanie tego, w jaki sposób czat głosowy działa na waszych wyspach. Zyskacie możliwość zebrania wszystkich na jednym kanale, niezależnie od drużyny.

JESTEŚMY PARTNERAMI

Traktujemy społeczność jak partnera w procesie tworzenia trybu kreatywnego. Chcemy, byście dzielili się z nami swoją wizją tego, jak powinien wyglądać tryb kreatywny i co chcielibyście w nim zobaczyć, by wizja ta mogła się spełnić.

Każdy z twórców w naszej ekipie ogląda klipy na YouTube, śledzi media społecznościowe, a także czyta wątki na Reddicie. Wszyscy macie nowe i unikatowe pomysły, i traktujemy wasze uwagi poważnie. Mamy nadzieję, że nadal będziecie dzielić się z nami swoimi przemyśleniami na naszych kanałach społecznościowych.

Reklama

Nadal będziemy ściśle współpracować z twórcami ze społeczności i włączać kolejne osoby do grupy, która może publikować swoje dzieła. Razem sprawimy, że system publikacji będzie ewoluował, dzięki czemu więcej z was dostanie szansę na podzielenie się swoimi fantastycznymi wyspami z innymi.

Zapewnimy wam dodatkowe metody przesyłania uwag i prowadzenia dyskusji, zarówno dla dwóch osób, jak i w większych grupach. Już niebawem będzie okazja zadawania pytań podczas wydarzeń AMA na Reddicie i Q&A na Discordzie!

Już wkrótce dowiecie się, w jaki jeszcze sposób będziecie w stanie zaprezentować swoją twórczość w trybach Battle Royale i kreatywnym.

WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ

Jak już wspominaliśmy na blogu, zależy nam na jak najszybszym udostępnieniu wam nowych elementów. Jednocześnie wciąż skupiamy się na błędach i problemach ze stabilnością powstałym wskutek tempa, jakie sobie narzuciliśmy. Cały zespół koncentruje się na usprawnianiu działających funkcji i optymalizacji wydajności tam, gdzie to możliwe – a w szczególności płynności rozgrywki i czasów ładowania.

PRZEDMIOTY

Poświęćmy chwilę przedmiotom z Battle Royale, które znalazły się w trybie kreatywnym.

Będziemy usuwać z trybu kreatywnego przedmioty, które zostają wycofane z Battle Royale w celu wprowadzenia poprawek lub te, które są z założenia tymczasowe. Ściśle współpracujemy z ekipą od Battle Royale, abyście mieli dostęp do jak największej liczby przedmiotów (np. Czepiaka)!

Nie możemy się doczekać, aż oddamy w ręce was wszystkich te nowe funkcje i usprawnienia. Będziemy je wydawać w ramach aktualizacji gry, kiedy będą już one gotowe i sprawdzone w boju! Uważnie śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, a także nasze informacje o aktualizacjach, aby dowiedzieć się wszystkiego o nowych funkcjach i ulepszeniach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite