w

Darmowa emotka dla każdego gracza Fortnite. Jak w prosty sposób można ją zdobyć?

Fanpage Grupa

Podczas 3 sezonu każdy gracz Fortnite może w łatwy sposób zdobyć jedną, darmową emotkę.


Tym razem nie chodzi tutaj o emoji, a o pełnoprawną emotkę “Vibin”. Epic udostępnia ją za darmo, ale trzeba wiedzieć, w jaki sposób ją odebrać. Wszystko ponownie rozbija się o Twitcha i system dropów. Oglądanie 30 minut streama gwarantuje drop w postaci emotki.

Emotkę można odebrać do 9 czerwca i już teraz ląduje ona na kontach graczy. Co trzeba o tym wiedzieć i jak wygląda opisywany przedmiot?

Darmowa emotka do Fortnite

Odebranie emotki jest bardzo proste. Łączycie swoje konto Twitch z kontem Epic (w ustawieniach Epica). Następnie wchodzicie na dowolny stream Fortnite z włączonymi dropami. Oglądacie go przez 30 minut i odbieracie emotkę.

Nie ma w tym wszystkim jakiejś specjalnej filozofii. Nie wymaga to także dużego zachodu. Wystarczy namierzyć odpowiedni stream, może być tak samo oficjalny, jak u kogoś. Nie ma to znaczenia, byleby pod tytułem widniała informacja o włączonych dropach.

Jak to rozpoznać? Pod tytułem widnieje napis “Dropy włączone”. Dany streamer musi grać w Fortnite i mieć to dodane. Tyle i tylko tyle. Epic w ten sposób promuje nowy sezon na Twitchu i zachęca ludzi do oglądania transmisji.