w

Darmowa skórka dla graczy Fortnite, którzy mają Playstation. Jak wygląda specjalny skin i plecak?

Fanpage Grupa

Playstation pokazało nową skórkę, która zostanie udostępniona graczom Fortnite.


Gracze posiadający Playstation mają powód do zadowolenia. Kolejny raz będą mogli odebrać specjalną skórkę wraz z plecakiem – jest to specjalna promocja w ramach pakietu Playstation+. Oznacza to tyle, że żeby odebrać pakiet, trzeba mieć aktywne PS+.

O tych skórkach i ogólnie przedmiotach z PS+ mówi się, że są darmowe, ale to nie do końca prawda. Owszem, nie trzeba za nie płacić, ale trzeba mieć aktywny płatny pakiet. Zazwyczaj ludzie i tak go mają, ale oczywiście nie wszyscy.

Skin i plecak dla osób z Playstation

Tym razem sprawa z pakietem nie jest taka oczywista. Playstation go pokazało, ale jak czytamy na oficjalnej stronie, skin zostanie dodany “w nadchodzących tygodniach”. Jego wygląd jest już jednak znany.

Skórka nosi nazwę “Blizzard Bomber”. Jak to bywa z tego typu przedmiotami, nie trafiają one później do sklepu, więc nie ma co na to liczyć.

Dokładna data wydania nie jest znana, ale można podejrzewać, że jest to kwestia faktycznie kilku tygodni – raczej jednak Sony nie będzie z tym zwlekać jakoś niesamowicie długo, bo i po co.