w

Darmowy kilof w Fortnite dla graczy PC. Wystarczy się zalogować przez GeForce NOW

Fanpage Grupa

Epic ponownie podejmuje współpracę z GeForce – można dzięki temu odebrać darmowy, specjalny kilof.


Ponownie gracze na PC mogą coś zdobyć tylko dla siebie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystali to także ludzie grający na konsolach, ale PC ma zdecydowanie łatwiej. Jak to wszystko robić?

Wystarczy zalogować się do Fortnite poprzez GeForce Now:

By podtrzymać pełny luz, wszyscy gracze, którzy zalogują się do Fortnite poprzez GeForce NOW w dowolnym momencie od godz. 18:00 21 lipca do godz. 17:59 4 sierpnia otrzymają kilof Talerzownik! Zaczniemy rozsyłać kilofy 11 sierpnia 2022 r.

Co i jak opisuje tutaj samo Epic:

Najpierw należy się zarejestrować w usłudze. GeForce NOW oferuje trzy typy członkostwa GeForce NOW: Bezpłatne, Priority i RTX 3080. Odwiedź stronę subskrypcji GeForce NOW, by dowiedzieć się więcej o każdym z nich, w tym o cenie, długości sesji gry, priorytetach w dostępie do serwerów gier, a także grafice i wydajności.

Po zarejestrowaniu się, możliwa będzie gra w Fortnite w chmurze przez GeForce NOW z poziomu aplikacji lub w przeglądarce. Dostępne są także osobne aplikacje na PC, macOS, Androida, Android TV oraz telewizory LG.

Jest to dobra okazja do zgarnięcia darmowego kilofa. Nie trzeba robić tutaj wiele, a przy okazji można zgarnąć darmowy kilof.