w

Deweloperzy usunęli ten zestaw w Fortnite. Epic się poddało?

Deweloperzy usunęli dzisiaj ze sklepu pewien zestaw. Co dokładnie usunięto i dlaczego?


Czasami bywa tak, że Epic usuwa ze sklepu jakiś przedmiot kosmetyczny. Zwykle jest to spowodowane błędem związanym ze skórką, albo nieprawidłowo wyświetlającą się ceną.

Tak jest również tym razem. Twórcy usunęli ze sklepu rodzaj zestawu, który wzbudził niemałe kontrowersje jakiś czas temu. Czy deweloperzy poddali się?

Co usunięto ze sklepu?

Reklama

Ostatnio duże oburzenie wzbudziły zestawy LEGO w Fortnite. Udostępniono wtedy ich zwiastun, który został odebrany w większości negatywnie.

O tej sytuacji pisaliśmy w tym artykule – klik.

Głównym problemem nie jest sam wirtualny pakiet klocków, ale jego cena. Stosunek kosztu do ilości według graczy jest naprawdę słaby.

Zestaw wprowadzono dzisiaj, kosztował on 2500 v-dolców. Kilkanaście godzin później pojawił się komunikat odnośnie jego usunięcia.

Społeczność nie jest tym faktem rozczarowana. Wygląda na to, że większość graczy kompletnie jest obojętna co do tej sytuacji, a to wszystko przez kontrowersje odnośnie zestawów LEGO w Fortnite.

Niektórzy komentują także, że to dziwny ruch aby usuwać kompletnie ze sklepu pakiet, którego błąd można naprawić po prostu wychodząc i wchodząc do gry.

Oczywiście, jest szansa, że Epic podejmie jakieś działania odnośnie ceny zestawów, ale jest to raczej mało prawdopodobne.

Być może cena nie jest decyzją tylko deweloperów, chociaż są to tylko już przypuszczenia. Warto w razie czego śledzić informacje na oficjalnym profilu LEGO Fortnite, być może twórcy odniosą się do tej całej sytuacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite