w

Discord x Fortnite coraz bliżej. Możliwość połączenia konta na Discordzie z kontem Epic

Fanpage Grupa

O możliwej współpracy pomiędzy Fortnite, a Discordem mówi się już od wielu lat.


W przeszłości organizowano wiele różnych akcji, które angażowały oficjalne serwery Fortnite na Discordzie. Nigdy jednak nie doszło do takiej pełnej, ciekawej współpracy pomiędzy tymi dwoma gigantami.

To się może wkrótce zmienić. Według informacji, które przekazują leakerzy, Discord pracuje nad możliwością połączenia konta DC z kontem Epic Games. Oznacza to, że prawdopodobnie gdzieś tam powstał już pomysł współpracy.

Discord x Fortnite

Oczywiście nie wiadomo, na czym ta współpraca miałaby polegać i czy faktycznie może chodzi tutaj o Fortnite. W przeciekach mowa jest tylko o Epic, choć leakerzy nie mają większych wątpliwości, że Discord chce w jakiś sposób zacząć działać z Fortnite.

W momencie, gdy to nic nie znaczy, może to potencjalnie być użyte do przyszłych projektów, może dla wyzwań w Fortnite, nagród za Ekipakę.

Łatwo sobie wyobrazić specjalne wydarzenie, w ramach którego gracze posiadający Discorda dostają jakieś przedmioty, natomiast obecnie nie ma o tym jeszcze mowy. Na ten moment jest to tylko przeciek o połączeniu konta Epic z kontem Discord.