w

Dlaczego Epic właśnie dodało nową animację Klombo, skoro nie ma ich w Fortnite? To proste

Fanpage Grupa

Epic podczas ostatniej aktualizacji wprowadziło do Fortnite nową animację związaną z Klombo. Po co, skoro w teorii nie ma ich w grze?


Epic cały czas zmienia i aktualizuje Klombo. Wiele osób zastanawia się jaki jest tego cel, skoro w teorii stworzenia te zostały całkowicie usunięte z gry. To jednak nie do końca prawda. Epic nadal chce je rozwijać, ale nie dla trybu Battle Royale.

Nie ma potwierdzenia, że Klombo nigdy nie wrócą do BR, ale obecnie wiadomo, że wyginęły. Powodem ich zagłady była “biała wiązka światła”. Wiadomo, że fabuła nie dotyczy całego Fortnite, a jedynie trybu BR i RŚ – choć to dwa zupełnie inne światy.

Po co Epic aktualizuje Klombo?

Zanim o powodzie, dla którego Epic zmienia Klombo, to warto pokazać nową animację, jaką dostały te stworzenia. Według leakerów jest to taniec – nie ma żadnej funkcji i jest typowo wizualnym efektem.

Dlaczego Klombo dostał swój taniec? Z prostej przyczyny. Epic chce, by można go było wykorzystywać w trybie kreatywnym. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem “spawnera Klombo”, czyli urządzenia, które pozwoli odrodzić to stworzenie.

Nie wiadomo, kiedy Klombo zawita do trybu kreatywnego, ale jest to raczej pewniak. Nikt nie ma wątpliwości, że Epic chce go zatrzymać w świecie Fortnite, a może nawet ma z nim związane jakieś niecne plany.

Wiele mówiło się o tym, że Klombo mogłoby wrócić w jakiejś innej formie, przykładowo Zombie na Halloween. A to wymaga tego, by aktualizować cały czas to stworzonko.