w

Do Fortnite powróci klimat z 1 sezonu. Zimowy event kilka dni po starcie rozdziału i więcej

Fanpage Grupa

Leakerzy informują, że Epic będzie chciało przywrócić klimat znany z 1 sezonu.


Pierwsze tygodnie po starcie 3 rozdziału (lub 9 sezonu) będą naprawdę ciekawe. Według przecieków, graczy oczywiście czeka nowa mapa, ale także specjalny, zimowy event. Ten ma przywrócić klimat znany z samych początków Fortnite.

Pisze o tym chociażby HYPEX. Okazuje się, że Epic w aktualizacji 18.40 przywróciło fajerwerki. Oprócz tego aktualizację wcześniej zaktualizowano starą miejscówkę:

Czego spodziewać się po starcie nowego rozdziału/sezonu?

Przede wszystkim nowej mapy, która albo od razu będzie zawierać zimowy biom, lub która dopiero po jakimś czasie pokryje się śniegiem.

Co więcej, graczy mają czekać takie nowości, jak:

  • Nowe elementy rozgrywki
  • Nowe skórki stworzone we współpracy z Matrixem i Spidermanem
  • Nowy, zimowy event kilka dni po starcie nowego sezonu

To właśnie informacja o evencie wydaje się tą najciekawszą. Chodzi tutaj o ten 2-tygodniowy event, w którym zdobywa się darmowe przedmioty, czy może coś kompletnie innego w klimacie burzy lodowej wywołanej przez Króla Lodu?

Na pewno będzie ciekawie, zdecydowanie Epic podjęło dobrą decyzję, by nieco szybciej odświeżyć całą formułę Fortnite. Z drugiej strony “szybciej”, bo sezony trwały ogólnie dłużej i mniej więcej wychodzi na to samo, jeżeli porównamy długość 1 i 2 rozdziału.