w

Do Fortnite prawdopodobnie wrócą strumienie powietrzne. Coś, co pamiętają “OG” gracze

Fanpage Grupa
Epic Games

Strumienie Powietrza znów znajdą się w Fortnite.


Jeżeli graliście w Fortnite kilka lat temu, to zapewne pamiętacie powietrzne korytarze porozstawiane po całej mapie. Pozwalały one na szybkie przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego.

W grze były zaledwie dwa sezony i zniknęły na zawsze. Teraz okazuje się, że jest duża szansa na ich powrót i to już niedługo.

Powrót Strumieni Powietrza

Epic Games w każdym sezonie Fortnite Battle Royale wprowadza do gry wiele nowości, które następnie zostają zastąpione kolejnymi nowościami w następnych sezonach. W związku z tym gracze z większym stażem zapewne pamiętają wiele naprawdę ciekawych rozwiązań, jak i tych mniej lubianych.

Do tej pierwszej grupy z pewnością należą Strumienie Powietrze, która cieszyły się naprawdę dobrą opinią wśród społeczności. Po raz pierwszy trafiły do gry w sezonie 9 i zniknęły na zawsze w sezonie 10, 1 rozdziału.

Jak podaje HYPEX na swoim Twitterze, zostały one zaktualizowane i nieco przerobione. Może oznaczać to, że już wkrótce ponownie znajdą się grze, co z pewnością ucieszy graczy.

Nie jest to jednak informacja potwierdzona i jak wspomina sam autor wpisu, ma nadzieję, że faktycznie tak się stanie, ponieważ były naprawdę dobre.

Czy rzeczywiście będziemy mogli ponownie latać powietrznymi korytarzami? O tym przekonamy się prawdopodobnie już niedługo.