w

Donald Mustard dwukrotnie zmienił banner na Twitterze, potwierdzając teorie leakerów Fortnite

Fanpage Grupa

Wszystko wskazuje na to, że leakerzy mieli rację, jeżeli chodzi o pojawienie się Fundamentu.


We wszystkich przeciekach odnośnie eventu na koniec 8 sezonu przewijał się Fundament. Miał on otrzymać nowe kwestie dialogowe i odegrać ważną rolę w finale 2 rozdziału. Do tej pory nie było większych potwierdzeń tych informacji, natomiast teraz sam Donald Mustard daje znać, że rzeczywiście coś w tym jest.

Donald Mustard bardzo często podpowiada graczom, czego mogą się spodziewać po kolejnych wydarzeniach w Fortnite. Jego zmiany bannerów są niesamowicie istotne i zawsze wywołują spore emocje.

Donald Mustard zmienia banner na Twitterze

Tym razem Mustard zmienił swój banner dwukrotnie. Co ciekawe, dwa razy na Fundament.

Można się więc spodziewać, że przecieki były prawdziwe. Gracze nieco się zirytowali, że znowu powraca tematyka DC, natomiast póki co trzeba do tego podchodzić na chłodno. Bannery nie są potwierdzeniem, a jedynie zapowiedzią. Zazwyczaj ich zmiana ma sens dopiero po jakichś wydarzeniach.

Ciekawe, że Mustard zmienił ten banner dwukrotnie, możliwe, że ten pierwszy miał się pojawić później, a Donald zwyczajnie zaliczył wpadkę. Na ten moment trudno stwierdzić, na czym polegała i co takiego znajduje się na tej pierwszej grafice.