w

Donald Mustard zapowiedział nowego skina do Fortnite, którego prawdopodobnie dostanie Agent Jones

Fanpage Grupa

Epic pod koniec sezonu stało się bardzo aktywne, a jedną z osób, która publikuje więcej i częściej jest oczywiście Donald Mustard.


Na profilu Donalda Mustarda znalazło się ciekawe nagranie, które informuje, że Agent Jones jeszcze niejednokrotnie odegra ważną rolę w świecie Fortnite. Mustard przyznaje, że uwielbia całą tę historię i bardzo się w nią wkręcił.

“Chief Creative Officer” w Epic Games pokazał także szkic jego “ulubionego stroju” Agenta. Prawdopodobnie jest to zapowiedź skórki, jaka pojawi się niedługo w grze.

Agent Jones i jego nowy skin

Nie ma większych wątpliwości, że należy rozumieć to jako zapowiedź skórki, ale oficjalnie Epic nie powiedziało, że znajdzie się ona w grze.

Gracze spekulowali, że może to być darmowy styl, ale nie ma co na to liczyć i to z różnych względów. Oczywiście na Youtube pojawią się filmy o tym, że skórka ta będzie darmowa, ale nie należy tego traktować zbyt poważnie.

Skin zdecydowanie będzie powiązany z fabułą i 3 rozdziałem. Niestety nie wiadomo, kiedy ani w jakich okolicznościach pojawi się w grze.