w

Easter egg w postaci tajemniczego przedmiotu sugeruje współprace Fortnite z filmem Tenet

Ostatnia aktualizacja dodała do Fortnite nie tylko pliki eventowe, nowe skiny, czy samochody, ale także jeden, bardzo tajemniczy przedmiot.


Epic Games uwielbia umieszczać w Fortnite różnego rodzaju zagadki. Dlatego gracze z każdą aktualizacją dokładnie przyglądają się mapie i zmianom, jakie na niej zaszły.

Tym razem odnaleziono dziwny przedmiot wydający z siebie tajemnicze dźwięki. Społeczność połączyła to ze zwiastunem filmu “Tenet”.

Kolejna kooperacja Epic Games

Bardzo możliwe, że to właśnie wokół filmu będzie się kręcił kolejny event w Fortnite. Wskazuje na to jeden z przedmiotów, jaki można w tym momencie znaleźć na wyspie. Sama skrzynka jest bardzo podobna do tej, która widoczna jest na zwiastunie filmu.

Zwiastun filmu nie pokazuje całej skrzynki, a jedynie jej fragment. Społeczność Fortnite rozwiązywała już nie takie zagadki, więc nie było to dla niej jakimś dużym wyzwaniem.

Sam zwiastun był już pokazywany na wielkim ekranie w Królewskiej Imprezie. Stąd wzięły się podejrzenia, że chodzi właśnie o tej film. Oczywiście nie wiadomo jeszcze, z czym będzie się wiązała ta kooperacja.

Premiera filmu była kilkukrotnie przesuwana ze względu na panującą na świecie sytuację. Póki co data wejścia filmu to 3 września.