w

Emotka, dzięki której gracze Fortnite stają się nie do trafienia. Mają ją wszyscy posiadacze karnetu

Fanpage Grupa

Jeżeli mieliście ostatnio przypadek, gdzie podczas meczu nie mogliście namierzyć w ostatniej fazie przeciwnika, to możliwe, że chodziło właśnie o to.


W tym momencie w Fortnite funkcjonuje pewien poważny błąd, związany z jedną z emotek z karnetu bojowego i stosunkowo nowymi strukturami, jakie pojawiły się na wyspie. Jest to o tyle niebezpieczne, że faktycznie zapewnia przewagę.

Emotka nazywana jest w tym momencie Pay2Win, natomiast oczywiście jest to spore uproszczenie. Dodatkowo mają ją wszyscy, którzy kupili i zrobili karnet bojowy.

Jak można się tym ukryć?

Chodzi tutaj w sumie o dwie emotki. Ich użycie w konkretnym miejscu umożliwia wejście w jedną ze struktur – gracz staje się wówczas niewidzialny dla innych. Jeżeli strefa wypada akurat tam, to jest to wręcz idealne miejsce do ukrycia się i przeczekania.

Klip: GKI

Czy jest to elegancki sposób na ewentualną wygraną? Oczywiście, że nie. Wykorzystywanie błędów gry może się też wiązać z konsekwencjami ze strony Epic Games. Wie o tym jednak już tak wiele osób, że nikomu raczej to już nie zaszkodzi, ani nie pomoże.