w

Epic liczyło, że gracze się nie zorientują. Wiadomo jednak, że weszła łatka wyłączająca jeden z przedmiotów

Choćbyście szukali złotych grzybków kilka godzin, to obecnie nie da się ich znaleźć. Powód jest bardzo prosty – grzyby zostały wyłączone.


Złote grzyby były wyjątkowym przedmiotem w Fortnite, który miał niesamowicie małą szansę na pojawienie się. Ta według leakerów wynosiła zaledwie 0.001%. Co ciekawe, grzyby wcale nie były jakimś mocarnym przedmiotem.

Znalezienie takiej “złotej trufli” zapewniało 100 punktów osłony. Całkiem przyjemny dodatek, natomiast wydaje się, że nie był wart specjalnego szukania go.

Złote grzyby zostały wyłączone

Oprócz problemów z wyzwaniami, w Fortnite wystąpił jeszcze jeden. Chodzi tutaj o błąd z podnoszeniem przedmiotów. Dotyczy on obecnie kilku różnych rzeczy, natomiast ze złotymi grzybami sprawa wyglądała na tyle źle, że Epic po prostu je wyłączyło.

O tym nie dowiadujemy się nawet od deweloperow, a od osób zajmujących się przeciekami. Według nich do gry została dodana łatka, usuwająca złotą odmianę grzybów.

Nie wiadomo, kiedy ponownie przedmiot zostanie włączony. Zaskakujące, że Epic nawet nie poinformowało o błędzie, czy wyłączeniu. Może deweloperzy uznali, że i tak mało kto znajdował złote grzyby, więc nikt nie zauważy.

Według nieoficjalnych informacji pracownicy Epic są obecnie na urlopach. Bardzo możliwe więc, że złote grzyby doczekają się włączenia dopiero wraz z aktualizacją 13.30.