w

Epic odpowiada graczom, którzy chcieliby dodać do Fortnite postać Johna Ceny. Jest na to szansa

Fanpage Grupa

Z wypowiedzi na Twitterze można wysnuć, że faktycznie coś jest na rzeczy.


Od wczoraj na Twitterze otwarcie mówi się o tym, że John Cena zostanie dodany do Fortnite. Konkretniej chodzi o postać, którą odgrywał. Większość z tych informacji nie ma żadnego uzasadnienia – skąd to się wzięło?

Chodzi tutaj o wymianę wiadomości pomiędzy Donaldem Mustardem a graczem i twórcą serialu Peacemaker.

Postać Johna Ceny pojawi się w Fortnite?

Zaczęło się od pytania jednego z graczy o to, czy Peacemaker może kiedyś zagościć w Fortnite. Na pytanie odpowiedział scenarzysta serialu, pisząc, że wszystko zależy od Donalda Mustarda. W konwersacji zjawił się więc Mustard i standardowo zasiał ziarno domysłów.

Bazując tylko i wyłącznie na tej wymianie wiadomości można dojść do wniosku, że nie wykonano jeszcze w tym kierunku żadnych kroków, choć chęci są zarówno po stronie twórców serialu, jak i Epic.

Spekulowanie na temat ewentualnej daty wydania takiej skórki jest raczej bezcelowe, przynajmniej na tym etapie, gdy jeszcze niczego tak naprawdę nie wiadomo. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o tej współpracy.

Już kilka miesięcy temu leakerzy mówili, że jest szansa na wprowadzenie tego skina – okazuje się teraz, że nie do końca tak było.