w

Epic przekłada wydanie specjalnego skina dla Loserfruit w związku z obecną sytuacją w USA

Pisaliśmy kilka godzin temu o tym, że gracze spekulują odnośnie kolejnego przesunięcia sezonu.


Wydawało się, że obecna sytuacja w USA nie odbije się na Epic Games i Fortnite, natomiast rzeczywiście mamy pierwsze potwierdzenie, że jednak będzie to miało znaczenie.

Loserfruit potwierdziła, że premiera jej skórki została przesunięcia i nie pojawi się dzisiaj w sklepie. Przypomnijmy, że według przecieków, skin miał wejść do sklepu już dzisiaj.

Loserfruit potwierdza powód przesunięcia

Podczas jednego ze swoich streamów influencerka potwierdziła, że skórka miała rzeczywiście wyjść 3 czerwca. Razem z Epic Games zdecydowano, że w związku z obecną sytuacją lepiej przesunąć premierę na inny dzień.

To pierwszy sygnał odnośnie tego, że sezon faktycznie może ponownie zostać przedłużony. Skoro nawet wydanie przedmiotów kosmetycznych zostało przesunięte. Oczywiście na ten moment nie ma żadnego potwierdzenia, ani od Epic, ani w plikach Fortnite. Trzeba jednak mieć z tyłu głowy, że rzeczywiście może się tak stać.

„Nie zapomnijcie też sprawdzić Urządzenia – jednorazowego wydarzenia na żywo, zaplanowanego obecnie na 20:00 czasu polskiego w sobotę 6 czerwca. Przestrzeń jest ograniczona, więc bądźcie 30 minut wcześniej, by zająć miejsce!”

Nowy sezon rozpoczyna się 11 czerwca, sam event na koniec sezonu zaplanowany jest na 6 czerwca na godzinę 20:00. Póki co w tym temacie nic się nie zmienia.