w

Epic przypadkowo wypuściło do sklepu Fortnite ekskluzywny przedmiot. Usunięty po kilku minutach

Fanpage Grupa

Kolejna wpadka Epic przy wypuszczaniu nowego sklepu. Tym razem dotyczy to lotni, która miała się już nie pojawić.


Nie wiadomo, czym spowodowane są te wpadki, natomiast to już któraś z kolei w bardzo krótkim odstępie czasowym. Albo jakiś pracownik trolluje, albo zwyczajnie coś jest nie tak z systemami Epic. To niemożliwe, by w tak krótkim czasie pojawiło się tyle wpadek.

Tym razem ma to związek z lotnią, która miała zostać ekskluzywna dla zestawu Nvidii. Już kiedyś pojawiła się w sklepie, co zostało bardzo mocno skrytykowane. Epic znowu to zrobiło, usuwając lotnię kilka minut po jej wyjściu.

Kolejna pomyłka Epic

Tym razem dotyczy to lotni o nazwie „Pivot”, kosztującej w sklepie 800 V-Dolców. Jeżeli się zorientowaliście, to macie coś stosunkowo rzadkiego.

Raczej nie będzie zwrotów tej lotni, Epic zwyczajnie ją podmieniło kilka minut po tym, jak zmienił się sklep. Jeżeli ją kupiliście, to macie szczęście.

Epic w żaden sposób tego nie skomentowało i raczej nie należy się spodziewać w tym przypadku żadnych przeprosin. Lotnia jest rzadka, ale to już drugi raz, gdy można ją normalnie zakupić w sklepie.

Teraz pytanie, co jeszcze może zostać przywrócone w ten sposób. Skoro Epic co rusz zalicza takie wpadki, to może w końcu pojawi się tam coś naprawdę ciekawego.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite